Zajímavé odkazy

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Full HD pozadí na PC - pozadí na plochu PC

Také doporučujeme: Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, smartphone, ultrabook, tablet, počítač, obrazovka počítače, mobil, displej, notebook, phablet, monitor a pro operační systémy Windows XP, Linux Mint, Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows Server 2012, Windows NT, macOS, Android, Windows 10, Windows 98, OSX. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, rostliny, auta, zvířata, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, sportovní pozadí, wallpapery, noční města, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, hudební tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky. Stahujte ve velikostech 1280x800, 1920x1200, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1680x1050, 2560x1600, 750x1334, 1536x864, 1800x1440, 412x846, 1920x1440, 1200x1920, 1440x900, 360x720, 2560x1440, 1366x1024 atd.

World wide web, internet

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, zločin a právo, český jazyk, bankovnictví, cestování, filozofie, příroda, hardware, politika, literatura, náboženství a křesťanství, latina, jídlo, sport, psychologie, stavebnictví, kultura, chemie, internet, materiály, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, nemoce, věda atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, ftipy, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, anekdoty, vtipy, kameňáky, ftipy, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online hry zdarma, Gratulace k narozeninám ke stažení, multimédia, Online hry zdarma, Vánoční magazín, Ireland, H, Nejlepší online hry zdarma, výukové pomůcky, Biografie slavných osobností

Přísloví, moudra, rčení, výroky, bonmoty, úsloví, myšlenky

Slavné citáty, Přísloví, moudra, rčení, výroky, bonmoty, úsloví, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o víře, přísloví o naději od různých známých osobností.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Hry pro děti, Adventury, Hry pro dva hráče, Animace, Střílečky, Závody aut, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Logické hry, Akční hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Strategie a tak dále.

Síť

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, umělci a umění, národnost, věda, sportovci a sportovkyně, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři, záliby a hobby, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, mytologie, Spisovatelé a básníci, politici, přezdívky, poruchy, křesťanství, zločin a právo, státní správa, profese a zaměstnání, školství a vzdělávání, historie atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Keywords:F, Životopisy osobností, Přehled vlajek USA, F, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, weby, internet, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, ChristianMingle, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, internetové stránky

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Informace

Přehled vlajek USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Havaj, Florida, Minnesota, Montana, Washington, Colorado, Texas, Illinois, Nové Mexiko, Virginie, Wisconsin, Severní Dakota, Arizona, Západní Virginie, Indiana, Severní Karolína, Michigan, Jižní Karolína, Idaho, Nebraska, Nevada, Mississippi, Kansas, Aljaška, Iowa, Georgie atd.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v displej, tablet, obrazovka počítače, PC, smartphone, mobil, mobilní telefon, notebook, počítač, monitor, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Chrome OS, Windows 7, Lubuntu, FreeBSD, BlackBerry OS, Java ME, Windows 98, Windows 95, macOS, Red Hat Linux. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: ptáci, tenisté a tenistky, zvířata, oceán, moře, pláže, Formule 1, nature - příroda, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, motorky, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, fraktály. Dostupná rozlišení jsou 1920x1200, 640x480, 1536x2560, 1280x720, 2560x1440, 854x480, 1080x1920, 320x568, 800x600, 1152x864, 4800x1200, 360x760, 750x1334, 1366x768, 1920x1080, 375x667 atd.

Klíčová slova: cestování, linky, Vše o Vánocích, Biografie Madonna, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zábava, volný čas, Biografie Carmen Electra, počítače, Tapety na PC ke stažení, pro dospělé, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, online html5 hry, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Adventury, Hannah Montana, Farmářské hry, Logické hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Oblíkačky, Oddechové hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Strategické onlinovky apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Internet, síť

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Kameňáky, vtípky, anekdoty, vtipné texty, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, anekdoty, vtipné texty, ftipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, jak importovat, jak přehrát, kterak editovat, v čem upravit, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít soubory následujících typů: video soubory, dokumenty, obrazy disků, hudební audio soubory, internet a web, grafiku, konfigurační soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, systémové soubory apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Hlášky, výroky, myšlenky, úsloví, rčení, aforismy, moudra

Slavné citáty, Hlášky, výroky, myšlenky, úsloví, rčení, aforismy, moudra, . Mj. na webu naleznete citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o bohu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Pozadí na PC zdarma ke stažení, humor, Biografie, životopis Mila Kunis, Full HD pozadí na PC, URL, zadarmo, Cestování po České republice, zdarma, K, Přehled formátů souborů

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Strategie, Postřehové hry, Sportovní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Animace, Závody aut, Bojové hry, Adventury a tak dále.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Náš tip

Klíčová slova: doporučujeme, Vlajky zemí světa, školství, kuriozity, Webové online testy zdarma, Christina Ricci fotky, Nejlepší online hry zdarma, Přehled formátů souborů, Online zeměpisné testy zdarma, zajímavosti, hyperlinky, info, Obrázky k svátku, obrázková přání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V letadle: Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Další odkazy:

Webcam model
Tapety na plochu zdarma
Odkazy na užitečné webové stránky
Kalkata city
Kosovo
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Ashley Olsen celebrity
Naše tipy na zajímavé stránky
La roulette Tipi di roulette
Sexy Ashley Olsen
Linky na partnerské weby
Mexico
Andrés Iniesta

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninové přáníčko:

Narozeninové přáníčko dětem
Narozeninová přáníčka pro ženu
Narozeninový text sms
Textová přání k narozeninám podle jmen
Narozeninové blahopřání pro muže

Přání, blahopřání, přáníčka a gratulace:

Originální báseň ke svátku pro děti
Romantická gratulace k sňatku
Nejlepší přání k sňatku
Vtipná SMS, MMS báseň ke svátku
Zajímavá básnička k jmeninám pro manžela
Neobvyklá blahopřání k narození dítěte
Originální svatební přání
Nejhezčí přáníčko k narozeninám
Hezká báseň k narozeninám
Nejkrásnější narozeninová přáníčka

Gratulace k svátku:

Blahopřání k svátku pro muže
Texty k jmeninám dětem
Texty k svátku podle jmen
Přáníčko k svátku pro děti
Přáníčka k jmeninám podle jmen
Blahopřání k jmeninám pro ženu

Blahopřání k svátku:

Texty k svátku pro ženu
Gratulace k svátku pro kamarádku
Blahopřání k jmeninám pro děti
Přáníčka k svátku pro muže
Texty k jmeninám podle jmen
Přání k jmeninám dětem

Romantické básničky:

Romantické verše holce
Stýskací sms vzkazy
Zamilované básničky na dobrou noc
Zamilované zprávy na dobré ráno
Romantické vzkazy pro miláčka
Romantické zprávy miláčkovi
Omluvné sms zprávy
Vyznání lásky pomocí sms