Naše tipy, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, věda, Vánoce a Advent, nápoje, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, ovoce, mapy, květiny, stavby, ptáci, hmyz, ženy a dívky, láska, symboly, auta, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, náboženství, halloween, jídlo a nápoje, přístroje atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: přezdívky, národnost, záliby a hobby, rodinné a příbuzenské vztahy, politici, Spisovatelé a básníci, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, křesťanství, herectví, herci a herečky, osobnosti, historie, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, státní správa, nadpřirozené osoby, mytologie, lékařství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Vyzkoušejte nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: Nej hry online, info, Online životopisy, biografie, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, M, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Brittany Murphy fotky, č, Světové vlajky, Pozadí na plochu počítače, weby

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Karolína, Delaware, Nové Mexiko, Florida, Severní Karolína, Tennessee, New Hampshire, Havaj, Illinois, Ohio, Arkansas, Aljaška, Utah, Alabama, Nevada, Montana, Vermont, Jižní Dakota, New York, Kentucky, Colorado, Virginie, Nebraska, Mississippi, Washington, Kansas atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hostina, Samolepky, Korálky, Jesličky, Osvětlení, Ostrava, Tichá noc, Květiny, Křesťanství, Jedle, Adventní neděle, Anglicky, Alkoholový kalendář, K Vytisknutí, Film, Zdraví, Ježíšek, Tablet, Jezulátko, Anděl, Vídeňský punč, PF, Linecká kolečka, Vánoční ozdoby, Vánoční trhy, Blahopřání, Šišky, Jmenovka, Plocha, Omalovánky, Dárky apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Keywords:školství, Nejhranější online hry zdarma, M, Vlajky měst a obcí České republiky, Hilary Duff, webovky, tipy, pro děti, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, zadarmo, zeměpis, Slovník pojmů Co je to?

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Informace, informace, cestování, volný čas

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Myšlenky, výroky, motta, hlášky, přísloví, aforismy, úsloví

Citáty slavných, Myšlenky, výroky, motta, hlášky, přísloví, aforismy, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o lásce, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Klíčová slova: zábava, odkaz, Nejhranější hry online, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online adventní magazín, Obrázky a kliparty zdarma, Fotografie Selena Gomez, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, Vánoční magazín, Biografie slavných osobností

Vtípky, fóry, ftipy, vtipné texty, fórky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, ftipy, vtipné texty, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné citáty, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, sport, muži, zelenina, láska, smajlíci a emotikony, náboženství, stavby, zvířata, auta, nástroje a přístroje, přístroje, ptáci, symboly, jídlo a nápoje, ovoce, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, květiny, mapy, halloween, hudba atd.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, výukové pomůcky atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Klíčová slova: F, Přehled přípon a koncovek souborů, multimédia, Gabile.com, Instanbul online LGBT dating service, Online hry pro děti zdarma, volný čas, Městské a obecní prapory obcí ČR, Jak spořit a vytvářet úspory?, počítače, Nej hry online, kuriozity

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, politici, herectví, herci a herečky, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, historie, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, psychologie, sportovci a sportovkyně, státní správa, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, vlastnosti, záliby a hobby, lékařství, umělci a umění, školství a vzdělávání atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

černý humor, fórky, vtipné texty, vtípky, frky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, fórky, vtipné texty, vtípky, frky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O manželství, O důchodcích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ženách, O škole, O mužích, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech apod.

Fóry, vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, vtípky, ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech apod.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Síť, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: zdarma, internetové stránky, Seznam zkratek a akronymů, výukové pomůcky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Sítě pro chytráky, Kliparty zdarma, Seznam vlajek amerických států, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro dospělé, zdroje informací, cestování, Omalovánky pro malé děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Silný led: Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Celebrity Carmen Electra
Heidy Klum
Doporučené odkazy
Celebrita Holly Valance
Vodní obrázky na plochu
Odkazy na partnerské weby
Omalovánky pro děti online
Zajímavé webové stránky
Recepty na vánoční cukroví
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Lionel Messi, jogador de futebol argentino
Tinder app dating service
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Catherine Bell
Omalovánky pro děti

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninový text:

Narozeninové přáníčko pro muže
Přáníčko k narozeninám podle jmen
Texty z lásky k narozeninám
Blahopřání k narozeninám podle věku
Přáníčka k narozeninám podle jmen

Přání, blahopřání, gratulace a přáníčka:

Zajímavá SMS, MMS gratulace k jmeninám
Neobvyklá přáníčka k jmeninám podle jmen
Obrázková gratulace k sňatku
Veselá blahopřání k narození dítěte
Humorná přáníčka pro novomanžele
Zajímavá blahopřání k svátku
Vtipná blahopřání výročí svatby
Legrační přání k svatbě
Humorná přáníčka k narození dítěte
Originální přání k jmeninám pro děti

Přáníčka k jmeninám:

Blahopřání k svátku podle jmen
Gratulace k svátku pro ženu
Přání k svátku pro kamarádku
Blahopřání k jmeninám, sms texty
Přáníčko k svátku pro muže
Gratulace k jmeninám podle jmen

Texty k jmeninám:

Blahopřání k svátku pro muže
Přání k svátku podle jmen
Přáníčka k svátku pro ženu
Texty k svátku dětem
Přáníčka k jmeninám pro kamarádku
Gratulace k svátku pro děti

Romantické SMS:

Vyznání lásky pomocí sms
Omluvné sms zprávy
Zamilované SMSky holce
Romantické verše klukovi
Zamilované básničky miláčkovi
Romantické psaní pro kluka
Zamilované SMS pro holku
Zamilované verše na dobrou noc