Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vražedkyně, Romantismus, Dramatik, Ekonom, Básníci, Faraon, Slováci, Továrník, Žijící, Svatý, New Jersey Devils, Scénárista, Druhá světová válka, Ministr, Architekt, Charta 77, Rakušan, Prezident, Historik, Komunista, Spisovatel, Sochař, Kancléř, Orlík, Hokejisté, Archivář, Ministr zahraničí, NHL, Husité, Náboženství, Country, Ital, Závodník, Philadelphia Flyers, Rakousko-Uhersko, Poprava apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: V, weby, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Dopravní značky, Proxy server, počítače, internet, Online biografie, životopisy osobností, Obrázek Jóga, Kliparty zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, internetové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma . Naleznete zde Závodní, Logické, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Pro dívky, Sportovní, Karetní, Klasické, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, školství a vzdělávání, osobnosti, mytologie, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, politika, profese a zaměstnání, umělci a umění, podnikání a podnikatelé, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, žurnalisté a novináři, záliby a hobby, psychologie, Spisovatelé a básníci, křesťanství, národnost, sportovci a sportovkyně, historie atd.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Karolína, Kalifornie, Colorado, Texas, Nebraska, Utah, Havaj, Wyoming, Kentucky, Illinois, Oregon, New Hampshire, New Jersey, Maine, Nové Mexiko, Severní Dakota, Alabama, Vermont, Mississippi, Maryland, Connecticut, Missouri, Georgie, Virginie, Florida, Ohio atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Keywords:cestování, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo, Kliparty pro dokumenty, Katherine Heigl celebrity, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Wallpapers na plochu PC, Kde koupit levné letenky?, Hry pro nejmenší online, Přehled státních vlajek států světa, zdroje informací

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, ženy a dívky, rostliny, květiny, auta, hudba, jídlo a nápoje, sport, dopravní prostředky, věda, Vánoce a Advent, nápoje, zvířata, smajlíci a emotikony, symboly, muži, osobnosti a lidé, náboženství, ptáci, láska, hmyz, přístroje atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako zkratky, počítače, zločin a právo, psychologie, sport, bankovnictví, matematika, věda, software, politika, školství, rostliny, nápoje, nemoce, lékařství a medicína, materiály, ekonomie a ekonomika, příroda, různé, hardware, cestování, internet, kultura, jídlo atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Adventury, Strategie, Brutální krvavé hry, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Závody aut, Bojové hry, Animace, Hry pro děti, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: F, Nejlepší školní testy a kvízy, webovky, Tapety na plochu flóra a květiny, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Wallpapers na PC ke stažení, Prapory českých měst, Country flags, pro dospělé, A, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přehled vlajek USA

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Akční hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Animace, Adventury, Postřehové hry, Strategie, Sportovní hry, Hry pro děti a tak dále.

Výroky, aforismy, přísloví, rčení, hlášky, motta, moudra

Slavné citáty, Výroky, aforismy, přísloví, rčení, hlášky, motta, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o bohu od různých známých osobností.

Anekdoty, vtipy, fóry, vtipné texty, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, fóry, vtipné texty, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Němcích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O ženách, O ekonomech, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Slovácích, O důchodcích, O Somálcích, Frky o tchýních, O škole, Frky ze života, Vtipy o doktorech apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: zdarma, zábava, volný čas, Životopisy slavných osobností, Online vánoční webzine, zajímavosti, Vlajky amerických států USA, Obrázek Blondýna, webové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, pro děti

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . Mj. na webu naleznete Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Barbie hry, Farmářské hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Oblíkačky, Oddechové hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Deskovky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, online html5 hry, Adventury apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Liberecký kraj apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, týmy NHL, úřady a ministerstva, geocaching, obecné zkratky, fyzikální jednotky, okresy České republiky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Klíčová slova: Staré hry online, V, tipy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, kuriozity, Cape Verde, Online hry pro děti zdarma, odkazy, Dopravní značení, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Tým NHL Dallas Stars, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Kdy politik lže?: Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

"Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Další odkazy:

Cameron Diaz photos
Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Iran
Přáníčka ke svatbě nebo k výročí
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k svátku, texty přání k jmeninám
Doporučené odkazy
Srandovní textová blahopřání k Velikonocům
Partnerské internetové stránky
Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Tipy na užitečné weby
Obrázek Rozesmátá blondýna
Arsenal F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání k narozeninám:

Texty k narozeninám podle jmen
Přáníčka k narozeninám podle věku
Texty z lásky k narozeninám
Blahopřání k narozeninám dětem
Narozeninové přáníčko pro muže

Přáníčka, blahopřání, přání a gratulace:

Legrační blahopřání k výročí sňatku
Zajímavá SMS, MMS gratulace k svátku
Romantická SMS, MMS báseň k svátku k jmeninám
Srandovní přání k sňatku
Veršovaná přání k svátku
Zajímavá gratulace k sňatku
Obrázková báseň ke svátku
Legrační přání k svátku pro děti
Hezká přání k narození miminka
Originální přání k narozeninám

Přáníčka k jmeninám:

Přáníčko k jmeninám pro kamarádku
Přáníčko k svátku podle jmen
Gratulace k jmeninám podle jmen
Texty k svátku, sms texty
Přáníčka k svátku pro ženu
Přání k jmeninám sms

Texty k svátku:

Přáníčko k jmeninám podle jmen
Přání k jmeninám, sms texty
Přání k svátku pro kamarádku
Přáníčko k svátku sms
Gratulace k jmeninám podle jmen
Gratulace k svátku pro ženu

Zamilované básničky:

Romantické psaní na dobrou noc
Vyznání lásky pomocí sms
Romantické vzkazy pro miláčka
Romantické verše holce
Zamilované SMSky pro kluka
Zamilované vzkazy miláčkovi
Zamilované psaní pro holku
Romantické SMS na dobré ráno