Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Moudrosti, rčení, bonmoty, výroky, motta, aforismy, úsloví

Slavné citáty, Moudrosti, rčení, bonmoty, výroky, motta, aforismy, úsloví, rozdělené kategorií: citáty o životě, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o víře, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o člověku, přísloví o naději od různých známých osobností.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Postřehové hry, Adventury, Střílečky, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Akční hry, Pro dívky, Karetní hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Závody aut, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Wallpapers na plochu PC - wallpapery na PC ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. jsou vhodná pro notebook, smartphone, PC, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, phablet, displej, mobil, monitor, počítač a pro operační systémy Windows Server 2012, Chrome OS, Linux Xubuntu, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 98, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone). Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, armáda, válka, zbraně, ptáci, Formule 1, hmyz a pavouci, zvířata, sportovní wallpapery, motorky, flóra, stromy, květiny, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, free wallpapers, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 3200x1800, 1536x2560, 360x760, 3200x1200, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1366x768, Full HD 1080x1920, 1440x900, 375x667, 1920x1280, 2560x1440, 1680x1050, 1280x854, 768x1024, 360x640 atd.

Klíčová slova: volný čas, Seznam přípon a koncovek souborů, Super online flash hry, weby, Kate Moos, zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, M, Warez, Hry pro kluky, Seznam státních vlajek, multimédia, Vlajky spojených států amerických

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Deskovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Hannah Montana, Farmářské hry, Vaření a smažení, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Adventury, Strategické onlinovky apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, osobnosti, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, přezdívky, národnost, poruchy, sportovci a sportovkyně, historie, umělci a umění, podnikání a podnikatelé, křesťanství, vlastnosti, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, věda, filozofie, mytologie, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:Wallpapery do mobilu, Online vánoční webzine, Vlajky zemí světa, Superhry a hry online zdarma, Historie cestování, Ilustrace, obrázky, Vlajky států USA, zábava, Sobi k vybarvení, linky, cestování, F

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, školství, zločin a právo, různé, internet, nástroje, rostliny, cestování, náboženství a křesťanství, český jazyk, matematika, sport, politika, latina, technika, jídlo, materiály, účetnictví, software, hardware, fyzika, zkratky, psychologie, věda atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Perníčky, Advent, Bramborový salát, Papírové ozdoby, Monitor, Vánoční koule, Nový rok, Historické ozdoby, Štědrý večer, Václavské náměstí, Sněhová vločka, K Vytisknutí, Lego, Betlém, Tisk, Plzeň, Kapr, Atmosféra, Kinder, Pro děti, Vánoční pozadí, Ostrava, Adventní věnec, Text, Hostina, Jarmark, Ježíš Kristus, Vánoční prostírání, Vánoční filmy, Linux, Pastýř apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Ftipy, kameňáky, fóry, fórky, vtipné texty, černý humor

Chcete se uvolnit? Ftipy, kameňáky, fóry, fórky, vtipné texty, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Somálcích, O ekonomech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC zdarma, zadarmo, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přáníčka, animované obrázky k narozeninám, Biografie slavných osobností, kuriozity, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, zeměpis, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Wallpapery do mobilu - obrázky na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery do mobilu. jsou vhodná pro phablet, počítač, notebook, ultrabook, displej, monitor, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, PC a pro operační systémy FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows 98, Mac, Java ME, Apple iOS (iPhone), OSX, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Lubuntu, Linux Mint. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, květiny, flóra, stromy, hmyz a pavouci, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, free wallpapers, fraktály, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 3200x1800, Full HD 1080x1920, 1280x854, 1280x960, 320x568, 1920x1200, 2560x1440, 375x812, 854x480, 1280x800, 1920x1440, 3200x1200, 1152x864, 2048x1080, 1200x1920, 800x1280 atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak převést, čím zobrazit, jak spustit, jak přehrát, jak konvertovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat následující typy souborů: písma, fonty, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, systémové soubory, video soubory, grafiku, internet a web, šablony dokumentů, konfigurační soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory apod.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Aljaška, Arizona, Massachusetts, Kalifornie, Connecticut, Idaho, Minnesota, Severní Dakota, Maryland, Arkansas, Nebraska, Mississippi, Wyoming, Jižní Karolína, Havaj, Nové Mexiko, Západní Virginie, Wisconsin, Severní Karolína, Jižní Dakota, Michigan, Louisiana, Colorado, Vermont, Delaware atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, školství, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Liechtenstein, pro dospělé, odkaz, F, Zlatan Ibrahimović Isveçli futbolcudur, Wallpapers na plochu PC, Nejlepší online hry zdarma, internetové stránky

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj apod.

Super online flash hry

Zahrajte si super online flash hry. Mj. na webu naleznete Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Seznam státních vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam státních vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Afriky, evropské země a státy apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Stručný slovník pojmů a termínů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online hry zdarma, F, Ashley Olsen, tipy, výukové pomůcky, Online hry zdarma, zajímavosti, webovky, Přehled zkratek a akronymů, Ashanti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pes: Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Další odkazy:

Nejlepší web stránka
Pink celebrity
Zajímavé internetové odkazy
History of travel
Obrázky na plochu Vesmír
Partnerské internetové stránky
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Tipy na Partnerské weby
Community card poker
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Zamilované sms vzkazy
Gratulace a přání
Odkazy na užitečné webové stránky
Oslava jmenin - přání, obrázky
Wallpapers na plochu

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Narozeninové přáníčko:

Texty z lásky k narozeninám
Textová přání k narozeninám podle jmen
Narozeninové přáníčko dětem
Přáníčko k narozeninám podle věku
Texty k narozeninám pro muže

Gratulace, přáníčka, přání a blahopřání:

Netradiční SMS, MMS přání k svátku
Netradiční přání k narozeninám
Nejhezčí báseň ke svátku pro manželku
Jednoduchá přáníčka k svatbě
Legrační báseň k jmeninám pro manžela
Veselá básnička k narozeninám
Nejkrásnější narozeninová blahopřání
Obrázková svatební přání
Legrační básnička k jmeninám
Romantická přání k narození miminka

Gratulace k jmeninám:

Přáníčko k jmeninám pro děti
Blahopřání k jmeninám, sms texty
Přání k jmeninám podle jmen
Přáníčko k svátku podle jmen
Přáníčka k jmeninám sms
Blahopřání k svátku pro ženu

Přání k svátku:

Blahopřání k svátku podle jmen
Přáníčko k svátku pro ženu
Gratulace k jmeninám sms
Texty k jmeninám dětem
Blahopřání k jmeninám podle jmen
Přání k jmeninám pro muže

Zamilované vzkazy:

Zamilované SMS holce
Zamilované verše pro kluka
Romantické psaní na dobré ráno
Romantické vzkazy klukovi
Zamilované SMSky pro holku
Zamilované zprávy miláčkovi
Stýskací sms vzkazy
Omluvné sms zprávy