Partnerské weby pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Síť pro děti i dospělé

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Kameňáky, černý humor, fórky, anekdoty, fóry, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, černý humor, fórky, anekdoty, fóry, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné básničky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky apod.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zdarma, V, Úspory a spoření, doporučujeme, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, Online zeměpisné testy zdarma, Webové html5 hry zdarma, Webové online testy zdarma, zeměpis

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Internet, síť pro děti i dospělé

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, jak importovat, čím zobrazit, kterak editovat, jak převést, jak exportovat následující typy souborů: video soubory, dokumenty, internet a web, systémové soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, písma, fonty, grafiku, hudební audio soubory, koncovky souborů apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Keywords:Vlajky států světa, linky, Vlajky měst a obcí České republiky, Super online flash hry, Online omalovánky Sport pro děti, tipy, internetové stránky, Kliparty zdarma, Biografie Naomi Campbell, Kliparty pro Office, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, záliby a hobby, filozofie, žurnalisté a novináři, národnost, umělci a umění, mytologie, školství a vzdělávání, herectví, herci a herečky, psychologie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné a příbuzenské vztahy, státní správa, poruchy, sportovci a sportovkyně atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Maryland, Virginie, Nebraska, Florida, Kansas, Rhode Island, Arizona, New Hampshire, Wisconsin, Kalifornie, Pensylvánie, Aljaška, Utah, Wyoming, Tennessee, Indiana, Havaj, New York, Vermont, Jižní Dakota, Ohio, Minnesota, Texas, Washington, Oklahoma atd.

Informace pro děti i dospělé

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Deskovky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Oblíkačky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky apod.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, věda, mapy, symboly, smajlíci a emotikony, muži, květiny, nástroje a přístroje, přístroje, láska, halloween, dopravní prostředky, rostliny, sport, zvířata, stavby, hmyz, ptáci, zelenina, osobnosti a lidé, auta, jídlo a nápoje, hudba atd.

Klíčová slova: zábava, Americké federální vlajky, Full HD tapety na PC zdarma, Manchester United FC, weby, Full HD pozadí na PC, Webové online testy zdarma, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, cestování, K

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Sportovní, Pro dívky, Strategie, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Střílečky, Logické, Závodní a podobně.

úsloví, rčení, přísloví, výroky, myšlenky, moudra, hlášky

Citáty slavných osobností, úsloví, rčení, přísloví, výroky, myšlenky, moudra, hlášky, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o štěstí, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Náš tip pro děti i dospělé

Wallpapery na tablet - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na tablet. vhodné pro mobil, ultrabook, počítač, tablet, mobilní telefon, monitor, smartphone, obrazovka počítače, phablet, displej, PC a pro operační systémy Slackware, Windows 7, Linux Mint, Chrome OS, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows 98, FreeBSD, Windows NT, OSX, Linux Ubuntu. Obrázky na PC z kategorií nature - příroda, květiny, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, Formule 1, hmyz a pavouci, fraktály, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, zvířata, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, flóra, stromy. Zvolit si můžete z velikostí 2560x1440, 360x640, 375x812, 1440x900, 1600x900, 1280x960, 3200x1200, 1536x2048, 1366x1024, 1024x600, 1366x768, 1920x1200, 360x760, 2560x1600, HD 1280x720, 1080x1920 atd.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Virginie, Ohio, Oregon, Washington, Montana, Maryland, Maine, Idaho, Pensylvánie, Connecticut, Delaware, New Hampshire, Utah, Iowa, Minnesota, Kentucky, Rhode Island, Massachusetts, Arizona, Arkansas, Mississippi, Georgie, Vermont, Michigan, Severní Karolína atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Upálen, Hudba, Překladatel, Náboženství, Básník, Novinář, Philadelphia Flyers, Angličané, Francie, Gymnasté, KSČ, Renesance, Miliardáři, Češi, Ministr zahraničí, Rakousko-Uhersko, Životopis, Herečka, Rakušan, Olympijští vítězové, Herec, Filozof, Čeští králové, Křesťanství, ČSSD, Manýrismus, Antropolog, Továrník, AIDS, Vražedkyně, Američan, Pop, Žijící, Stoletá válka, Hokejisté, Pedagog apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, okresy České republiky, obecné zkratky, týmy NHL, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, země EU apod.

Klíčová slova: webovky, Biografie slavných osobností, Online adventní magazín, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, humor, Státní vlajky států světa, Přehled souborových přípon, Online omalovánky, odkaz, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značky

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhulák, Adventní trhy, Štóla, Jmenovky, Husarské knoflíky, Wallpaper, Popelka, Osvětlení do oken, Adventní svícen, Strom, Atmosféra, Televize, Keramika, Vánoční punč, Sněhová vločka, Šišky, LED svíčky, Papírové ozdoby, Vánoční ubrusy, Borovice, Václavské náměstí, Striezelmarkt, Pro děti, Tichá noc, Adventní neděle, Dia, Jarmark, Lego, Rumové řezy, Vánoční koule, Plzeň apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní a tak podobně.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, čím prohlížet, jak přehrát, v čem upravit, jak převést soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, písma, fonty, šablony dokumentů, dokumenty, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků, internet a web, video soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Klíčová slova: pro děti, volný čas, internet, P, V, Ruletas electrónicas casino, Wallpapery na tablet, F, Vánoční web, odkazy, Životopisy osobností, info, Jamaica, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Já ho zabil!: Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Další odkazy:

Adventní obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Fernando José Torres Sanz
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Korzet
Jak spořit a vytvářet úspory?
Linky na partnerské weby
Tým NHL Philadelphia Flyers
Doporučené internetové odkazy
Křesťanské omalovánky k tisku
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vybarvení
La Juventus de Turín
Odkazy na partnerské weby
Free style - volný styl
Tapety na plochu zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Gratulace k narozeninám:

Texty z lásky k narozeninám
Texty k narozeninám pro muže
Narozeninová přáníčka podle věku
Narozeninová blahopřání podle jmen
Blahopřání k narozeninám pro ženu

Gratulace, přáníčka, blahopřání a přání:

Vzorová blahopřání výročí svatby
Legrační gratulace k výročí svatby
Humorná blahopřání k výročí sňatku
Romantická přání k narození dítěte
Nejlepší básnička k narozeninám
Veselá narozeninová blahopřání
Hezká přáníčko k svátku pro manžela
Vtipná báseň ke svátku pro manželku
Jednoduchá báseň ke svátku
Nejlepší svatební gratulace

Přání k svátku:

Přáníčka k svátku pro kamarádku
Přáníčka k jmeninám pro děti
Přání k jmeninám podle jmen
Gratulace k jmeninám pro muže
Gratulace k svátku sms
Přáníčko k svátku pro ženu

Texty k jmeninám:

Přání k svátku dětem
Gratulace k svátku podle jmen
Blahopřání k svátku pro muže
Přáníčko k svátku pro ženu
Přáníčko k jmeninám pro děti
Texty k svátku pro kamarádku

Romantické zprávy:

Romantické básničky holce
Stýskací sms vzkazy
Romantické SMSky pro holku
Zamilované psaní na dobré ráno
Romantické verše na dobrou noc
Omluvné sms zprávy
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované verše pro kluka