Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Hry pro nejmenší online

Doporučujeme hry pro nejmenší online. Mj. na webu naleznete Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Fóry, frky, fórky, anekdoty, vtipy, ftipy

Zkuste vypnout! Fóry, frky, fórky, anekdoty, vtipy, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Světové vlajky, Federace USA, Wallpapery do mobilu, Přehled formátů souborů, Vánoční stromeček, Obrázky vlajek měst ČR, M, Webové online testy zdarma, Nejznámější vánoční trhy, Přehled zkratek a akronymů, tipy, URL, odkazy

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Georgie, Severní Dakota, Arizona, Maryland, Kentucky, New Hampshire, Virginie, Havaj, Mississippi, Kansas, Texas, Massachusetts, Michigan, Louisiana, Connecticut, Nevada, Missouri, Arkansas, Oregon, Aljaška, New York, Florida, Montana, Nebraska, Pensylvánie, New Jersey atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako materiály, fyzika, školství, literatura, zkratky, účetnictví, nápoje, stavebnictví, matematika, filozofie, nástroje, kultura, různé, rostliny, technika, latina, sport, politika, software, internet, příroda, hardware, zločin a právo, počítače atd.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:humor, Přehled vlajek USA, info, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Pozadí na plochu monitoru, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online životopisy, biografie, odkaz, Vánoční píseň, Hry pro nejmenší online, Super online hry zdarma, zdarma

Ftipy, fórky, vtípky, vtipy, fóry, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, vtípky, vtipy, fóry, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O důchodcích, O Slovácích, O Somálcích, O Němcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O ekonomech, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, O ženách, O mužích, O zvířátkách apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, státy usa, země EU, okresy České republiky, hudební zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: cestování, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Vánoční pokrmy nejen na Štědrý den, Hry pro nejmenší online, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Jmenovky na dárky ke stažení, Online web Hry zdarma bez registrace, Webové html5 hry zdarma, weby, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Minnesota, Aljaška, Ohio, Alabama, New Hampshire, Oklahoma, Nevada, Maryland, Wisconsin, Missouri, Nebraska, New Jersey, Illinois, Severní Dakota, Kentucky, Montana, Havaj, Texas, Mississippi, Arizona, Colorado, Kalifornie, Iowa, Arkansas, Jižní Karolína atd.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Logické, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové a podobně.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: kuriozity, č, hyperlinky, Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé, Vánoční magazín, doporučujeme, Dopravní značky, Papua New Guinea, multimédia, volný čas, Obrázky vlajek měst ČR

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Online vánoční magazín, zadarmo, F, Pozadí na PC, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník, Kliparty pro Office, zeměpis, webové stránky, zábava, Pozadí na PC, Vánoční písničky,

Jeden fór na závěr. Vtip Kadibudka: Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajky francouzských regionů
Partnerské weby
Recepty na oblíbená vánoční jídla
Tipy na zajímavé weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční koleda
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.