Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, notebook, PC, mobilní telefon, mobil, monitor, ultrabook, displej, počítač, phablet, tablet a pro operační systémy Windows 7, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, FreeBSD, Windows 2000, Slackware, Windows 10, Windows Server 2012, SUSE Linux, Java ME, Windows 98. PC pozadí pro Windows z kategorií rostliny, květiny, kytky, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, letadla, hudební tapety, jídlo a nápoje, noční města, zvířata, motorky, motocykly, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, budovy a stavby, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, psi a štěňátka. Vyberte si rozměr z 375x667, 1536x864, 1280x768, 1280x854, 320x568, 1152x1920, 1024x600, 1440x2560, 1200x1920, HD 1280x720, 1280x1024, 1920x1440, 1366x1024, 2560x2048, 768x1024, 1440x900 atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Klíčová slova: A, Seznam zkratek a akronymů, Ilustrace, obrázky, K, Obrázky k vytištění a vybarvení, Webové html5 hry zdarma, linky, Seznam zkratek a akronymů, Nigeria, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, tipy, M, Online web Hry zdarma bez registrace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Moudrosti, rčení, aforismy, moudra, úsloví, přísloví, bonmoty

Citáty slavných osobností, Moudrosti, rčení, aforismy, moudra, úsloví, přísloví, bonmoty, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o ženách, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o přátelství od různých známých osobností.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Informace, všeobecné informace zdarma

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, český jazyk, technika, rostliny, chemie, materiály, stavebnictví, nápoje, internet, matematika, latina, software, různé, věda, ekonomie a ekonomika, počítače, fyzika, politika, kultura, literatura, filozofie, zločin a právo, nemoce, bankovnictví atd.

Keywords:weby, webovky, Online hry zdarma, odkaz, Colombia, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, Federace USA, Topmodelky a celebrity, Online životopisy, biografie, multimédia, cestování

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Síť, všeobecné informace zdarma

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, země EU, obecné zkratky, týmy NHL, firmy a společnosti, geocaching, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace apod.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Kalifornie, Massachusetts, Wyoming, Florida, Západní Virginie, Georgie, Severní Dakota, Wisconsin, Vermont, Iowa, Severní Karolína, Tennessee, Oklahoma, Utah, New Hampshire, Indiana, Missouri, Texas, Louisiana, Colorado, Oregon, Pensylvánie, Idaho, Michigan, Nebraska atd.

Kameňáky, frky, fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy

Potřebujete se naladit? Kameňáky, frky, fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Slovácích, O škole, O ekonomech, O manželství, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o cikánech, O mužích, O Windows apod.

Klíčová slova: Nej hry online, Vlajky měst a obcí České republiky, info, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Online testy zdarma bez registrace, Dopravní značky, M, Obrázky k svátku, internet, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vlajky států obrázků, volný čas

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Obrázky ke stažení - tapety do mobilu

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro monitor, notebook, PC, phablet, tablet, počítač, mobil, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, Linux Fedora, OSX, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Mac, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, noční města, budovy a stavby, voda a bubliny, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, hudební tapety, psi a štěňátka, auta, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, letadla. Vyberte si rozměr z 1200x1920, 1280x854, 1024x768, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1152x768, 1680x1050, hi res 2560x1920, 320x568, 2560x1440, 1600x900, 1366x1024, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 1920x1200 atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Motta, myšlenky, výroky, úsloví, aforismy, hlášky, rčení

Slavné citáty, Motta, myšlenky, výroky, úsloví, aforismy, hlášky, rčení, z kategorií citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o smrti od různých známých osobností.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako sport, nápoje, hmyz, hudba, symboly, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, přístroje, láska, ptáci, muži, auta, mapy, osobnosti a lidé, náboženství, stavby, zelenina, ovoce, zvířata, nástroje a přístroje, halloween, věda atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Klíčová slova: internetové stránky, Prapory regionů a království, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, World Flags, pro dospělé, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Dopravní značení, Tinder app dating service, školství, Online testy zdarma bez registrace, Full HD pozadí ke stažení

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Obrázky ke stažení - tapety do mobilu

Také doporučujeme: Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro monitor, notebook, PC, phablet, tablet, počítač, mobil, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, Linux Fedora, OSX, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows 2000, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Mac, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, noční města, budovy a stavby, voda a bubliny, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, hudební tapety, psi a štěňátka, auta, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, dopravní prostředky, letadla. Vyberte si rozměr z 1200x1920, 1280x854, 1024x768, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1152x768, 1680x1050, hi res 2560x1920, 320x568, 2560x1440, 1600x900, 1366x1024, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 1920x1200 atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Akční hry, Logické, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vinná klobása, Patchwork, Adventní neděle, Hostina, Keramický adventní věnec, PF, Košíčky, Striezelmarkt, Ohňostroj, Popelka, Vánoční tapety, Štědrý večer, Ostrava, Štóla, Papírový vánoční stromek, Vánoční hvězda, Francouzsky, Jesličky, Pokrmy, Vánoční dekorace, Nový rok, Cesmína, Omalovánky, Sněhulák, Přáníčko, Kavkazská jedle, Vánoční prostírání, K Vytisknutí, Rumové řezy, Vánoce, Ježíš Kristus apod.

Klíčová slova: zdarma, Federace USA, humor, pro děti, webové stránky, Poker Permainan kartu, Obrázky na plochu počítače, V, výukové pomůcky, Vlajky zemí světa, Super free web games zdarma, Kliparty zdarma, Fantasy wallpapers,

Jeden fór na závěr. Vtip Drzý papoušek: Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Naše tipy
Obrázek Těhotenství
Tipy na zajímavé weby
Vymalovánky k tisku
Partnerské weby
Vánoční jmenovky na dárky s s motivem Santa Clause ke stažení a vytištění
Doporučené odkazy
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.