Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Vytištění, Ohňostroj, Santa Claus, Pastýř, Štěstí, Neviňátko, Osvětlení do oken, Vánoční ozdoby, Kameňák, Jmenovka, K Tisku, Vinná klobása, Dia, Štóla, Košíčky, Strom, Vánoční trhy, Betlém, Lego, Jídlo, Stromeček, Svíčky, Vánoční tapety, Recepty, Řetězy, Plocha, Adventní věnec, Bůh, Adventní neděle, Popelka, Papírový vánoční stromek apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak konvertovat, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit, jak importovat, jak exportovat, kterak editovat, jak převést, čím prohlížet, jak otevřít soubory následujících typů: video soubory, spustitelné soubory, grafiku, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, systémové soubory apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: Dopravní značení, Životopisy osobností, linky, zeměpis, Sri Lanka, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory regionů a království, Vlajky evropských států, internet, Hry pro dívky online, webovky, Hry pro dívky online

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New York, Kalifornie, Oklahoma, Vermont, Montana, Washington, Massachusetts, Louisiana, Utah, Florida, Delaware, New Jersey, Georgie, Wyoming, Indiana, Texas, Severní Karolína, Oregon, Severní Dakota, Connecticut, Ohio, Colorado, Jižní Karolína, Nevada, Kentucky, Alabama atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako významné osobnosti, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Exilový prezident, Čech, Český slavík, Slovenští prezidenti, Fotograf, Antropolog, Prezident, Němci, Kněz, Čeští králové, Itálie, Florida Panthers, Sci-fi, Scénárista, Královna, Trenérka, Hejtman, Stoletá válka, Prezidenti ČR, Zpěvačka, Sochař, Komunista, Závodník, Vojáci, Malíř, Avangard Omsk, Křesťanství, Poprava, AIDS, Rakušan, Prezidenti, Druhá světová válka, KHL, První republika, Režisér, Obchodník apod.

Vtipné texty, fóry, frky, vtípky, ftipy, fórky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fóry, frky, vtípky, ftipy, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, černý humor, kameňáky, murphyho zákony, vtipy o facebooku apod.

Keywords:počítače, Onlinovky zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Super online hry zdarma, Arsenal FC England, odkazy, odkaz, tipy, Online omalovánky Sport pro děti, Prapory českých měst, Seznam přípon a koncovek souborů, Hry pro dívky online

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Obrázky, kliparty, Online adventní magazín, Obrázky k vybarvení, Členské země americké federace, Full HD tapety na PC, Nej hry online, Přání ke kulatému výročí, výukové pomůcky, kuriozity, Nejlepší zeměpisné kvízy, zdroje informací

Wallpapers na plochu PC - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v monitor, notebook, PC, mobil, počítač, displej, phablet, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Android, SUSE Linux, macOS, Apple iOS (iPhone), Slackware, Java ME, Linux Mint, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows XP, Chrome OS. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, květiny, Formule 1, flóra, stromy, fantasy, tenisté a tenistky, nature - příroda, zvířata, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 1920x1280, 3200x1800, 360x760, 2160x3840, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 768x1024, 2560x2048, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 360x720, 1280x768, 1920x1440, 1080x1800, 2560x1600 atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, halloween, věda, láska, náboženství, jídlo a nápoje, ptáci, stavby, přístroje, ženy a dívky, symboly, květiny, zvířata, rostliny, sport, muži, hudba, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, auta atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: měny, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, geocaching, obecné zkratky, státy usa, okresy České republiky, týmy NHL, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti apod.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, jídlo a nápoje, sport, ženy a dívky, hmyz, zvířata, halloween, osobnosti a lidé, rostliny, hudba, auta, náboženství, Vánoce a Advent, přístroje, muži, nápoje, zelenina, věda, symboly, ptáci atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, A, Vše pro zvířecí miláčky, zábava, Databáze osobností Kdo je to?, školství, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, URL, Ilustrace, obrázky, Státní prapory států světa

Wallpapers na plochu PC - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v monitor, notebook, PC, mobil, počítač, displej, phablet, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Android, SUSE Linux, macOS, Apple iOS (iPhone), Slackware, Java ME, Linux Mint, Red Hat Linux, Linux Ubuntu, Windows XP, Chrome OS. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, květiny, Formule 1, flóra, stromy, fantasy, tenisté a tenistky, nature - příroda, zvířata, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci, free wallpapers. Stahujte v rozlišení 1920x1280, 3200x1800, 360x760, 2160x3840, 800x600, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 768x1024, 2560x2048, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 360x720, 1280x768, 1920x1440, 1080x1800, 2560x1600 atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, halloween, věda, láska, náboženství, jídlo a nápoje, ptáci, stavby, přístroje, ženy a dívky, symboly, květiny, zvířata, rostliny, sport, muži, hudba, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, auta atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Full HD tapety na PC - tapety na PC

Také doporučujeme: Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro počítač, mobil, tablet, smartphone, phablet, displej, notebook, ultrabook, mobilní telefon, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Slackware, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows 98, Windows Me, Mac, SUSE Linux. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, zvířata, ptáci, vesmír, kosmos, motorky, Rally, závody aut, fraktály, nature - příroda, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život. Dostupné rozměry 360x720, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 1536x2560, 768x1024, 1536x2048, 360x640, 1280x1024, 1280x960, 4800x1200, 750x1334, 1440x900, 1152x768, 320x568, 800x1280, 1920x1280 atd.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak přehrát, kterak editovat, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak importovat, jak vytvořit, jak převést soubory těchto typů: písma, fonty, hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: multimédia, Online hry zdarma, zdarma, V, Stručný slovník pojmů a termínů, Tapety na plochu sport, Státní prapory, zadarmo, Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, Full HD pozadí ke stažení, Přáníčka k svátku,

Jeden fór na závěr. Vtip Plán: Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Panama
Partnerské weby
Přání k svátku podle jmen
Naše tipy
Milla Jovovich
Zajímavé internetové odkazy
Pozadí na plochu sport
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.