Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: stavebnictví, sport, příroda, jídlo, psychologie, náboženství a křesťanství, zkratky, internet, školství, hardware, lékařství a medicína, nemoce, český jazyk, filozofie, fyzika, materiály, politika, kultura, věda, matematika, cestování, nápoje, počítače, ekonomie a ekonomika atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: doporučujeme, webové stránky, Staré hry online, URL, Tipy na romantické vánoční filmy, Vlajky států USA, Superhry a hry online zdarma, odkaz, Štědrej večer nastal, Členské země americké federace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online adventní magazín, webovky

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Maine, Jižní Karolína, Virginie, Nové Mexiko, Iowa, Georgie, Illinois, Oklahoma, Arkansas, Texas, Delaware, Kentucky, Washington, Colorado, Ohio, Jižní Dakota, New York, Aljaška, Oregon, Arizona, Idaho, Minnesota, Louisiana, Michigan, Nebraska, Utah atd.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, internetové stránky, zeměpis, hyperlinky, Štědrý večer, Full HD pozadí na PC, kuriozity, Přehled států světa a jejich vlajek, Barcelona FC, zábava, zajímavosti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Myšlenky, bonmoty, moudra, rčení, hlášky, aforismy, výroky

Citáty slavných osobností, Myšlenky, bonmoty, moudra, rčení, hlášky, aforismy, výroky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o zdraví, moudra o dětech od různých známých osobností.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Karetní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Střílečky, Závodní, Strategie, Oddechové, Logické, Klasické, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky a podobně.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Vaření a smažení, Barbie hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Deskovky, Auta a závodní, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Střílecí hry, Akční gamesky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, pro dospělé, Ilustrační obrázky, Štědrý den, počítače, Přehled formátů souborů, volný čas, Lionel Messi, linky, č, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, školství

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Klíčová slova: Super online kvízy, Skvělé hry online zdarma, Životopisy osobností, Vojenské tapety na PC, Životopisy osobností, zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Drapeaux du monde, V, multimédia, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Strategické onlinovky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Hannah Montana, Oddechové hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Střílecí hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Adventury, Farmářské hry apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy apod.

Klíčová slova: Tapety do mobilu, pro děti, Online vánoční magazín, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled zkratek a akronymů, Honduras, Dopravní značky, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník, M, Obrázky k svátku, přání k jmeninám,

Jeden fór na závěr. Vtip Co je život: Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Bayern München
Partnerské weby
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Charlize Theron
Naše tipy
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.