Partnerské weby pro děti i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Fóry, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, frky

Zkuste vypnout! Fóry, vtípky, anekdoty, ftipy, kameňáky, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Obrázky na PC - pC pozadí pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky na PC. doporučujeme pro displej, tablet, mobilní telefon, smartphone, phablet, notebook, PC, počítač, monitor, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Linux Fedora, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows XP, Windows 7, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows 95. Počítačové tapety pro Windows z kategorií nature - příroda, vesmír, kosmos, fraktály, ptáci, motorky, zvířata, hmyz a pavouci, fantasy, Formule 1, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte ve velikostech 4800x1200, 1280x960, 1536x2560, 1920x1080, 1280x800, 750x1334, 1366x768, 1080x1920, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 1024x600, 2160x3840, 1920x1200, 1920x1440, 1280x720, 2560x1920 atd.

Klíčová slova: pro děti, kuriozity, tipy, Dopravní značky, Jak má probíhat Štědrý večer?, multimédia, internet, Obrázky na plochu PC, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, Adventní magazín, zdarma, internetové stránky, zdroje informací

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zahraniční značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Nejlepší online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Naleznete zde Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Keywords:F, weby, školství, info, Santa nebo Ježíšek?, odkazy, odkaz, doporučujeme, Jmenovky na dárky ke stažení, Wallpapers na plochu PC, Wallpapery na PC ke stažení, volný čas

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Fórky, anekdoty, fóry, frky, vtipné texty, vtipy

Chcete se uvolnit? Fórky, anekdoty, fóry, frky, vtipné texty, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Windows, O důchodcích, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Vtipy o doktorech, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Frky ze života, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O škole, Frky, vtipy, vtípky apod.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Virginie, New York, Havaj, Georgie, Missouri, Utah, Illinois, Michigan, Louisiana, Montana, Oregon, Vermont, Colorado, Jižní Karolína, Texas, Wisconsin, New Jersey, Jižní Dakota, Západní Virginie, Iowa, Connecticut, Mississippi, Massachusetts, Washington, New Hampshire atd.

Síť pro děti i dospělé

Nejlepší zeměpisné kvízy

Zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: ú, Nejhranější online testy a kvízy, zajímavosti, Puerto Rico, F, B, Online hry zdarma, Svatební blahopřání a texty, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Ilustrační obrázky, Obrázky na PC, zeměpis

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, země EU, geocaching, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky apod.

Informace pro děti i dospělé

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympijský vítěz, Florida Panthers, Miliardáři, Sebevražda, Scénárista, Romantismus, Ministr, Voják, Lord, Hejtman, Orlík, Slovák, Císař, Avangard Omsk, Hudebnice, Pittsburgh Penguins, Vražedkyně, New York Rangers, Husité, Vládce, Zpěvák, Dramatik, Maršál, Egypt, Herec, Český slavík, Prezident USA, Dallas Stars, Angličané, Country, Novinář, Podnikatel, Renesance, Slovenští prezidenti, Rakušan, Prezidenti USA apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vtípky, frky, vtipné texty, kameňáky, fórky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Vtípky, frky, vtipné texty, kameňáky, fórky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, O manželství, O mužích, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O Somálcích, Frky ze života, O Windows, Vtipy o doktorech, O ženách, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: zábava, Online testy a kvízy zdarma, pro dospělé, Arsenal FC England, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zadarmo, Smuteční kondolence, Členské země americké federace, webové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, země EU, geocaching, státy usa, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky apod.

Náš tip pro děti i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatel, Žhavé výstřely, Upálen, Miliardář, Hejtman, Itálie, Čeští králové, Máj, Češi, Mim, Kněz, Fotograf, Romantismus, Životopis, Vrah, Císař, Philadelphia Flyers, Slovák, Čech, Olympijští vítězové, Slovenští prezidenti, Vražedkyně, Prezidenti, Vůdce, Prezident, New Jersey Devils, Závodník, Československo, Teolog, Egypt, Zpěvák, Zpěvačky, Washington Capitals, Druhá světová válka, Renesance, Hokejisté apod.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Mississippi, Rhode Island, Pensylvánie, Missouri, Havaj, Jižní Dakota, Delaware, Jižní Karolína, Iowa, Maryland, Vermont, Ohio, Nové Mexiko, Nevada, Virginie, Montana, Severní Dakota, Texas, Florida, Arkansas, Indiana, Tennessee, Colorado, Oklahoma, Oregon atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Slovník pojmů Co je to?, Přehled zkratek a akronymů, webovky, Obrázky vlajek měst ČR, Vánoční rostliny, Vlajky států světa, Superhry a hry online zdarma, Vánoční web, Free game online hry, Online životopisy, biografie slavných osobností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Onlinovky - online hry,

Jeden fór na závěr. Vtip Žádné zatáčky: Tady brzdit nemusíš, tady to znám, tady žádné zatáčky nejsou.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Thierry Henry
Zajímavé internetové odkazy
Arsenal F.C.
Naše tipy
Vánoční stromek
Tipy na zajímavé weby
Manchester United club
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.