Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, osobnosti, křesťanství, fikce a fantasy, lékařství, žurnalisté a novináři, poruchy, zločin a právo, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání, politici, školství, mytologie, přezdívky, nadpřirozené osoby, sport, filozofie, věda, psychologie, historie, umělci atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Animace, Adventury, Stolní a deskové hry, Strategie, Pro dívky, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Renesance, Továrník, Upálen, Atentát, Prezidenti ČR, Češi, New Jersey Devils, Překladatel, Faraon, Čeští králové, Ital, Státník, Filozof, Vojáci, Vládce, Sci-fi, Hudba, Scénárista, Nežijící, Textař, Závodník, Hokej, Rock ‚n‘ Roll, Válka, Hejtmani, Architekt, Husité, Archivář, ČSSD, Lord, Charta 77, Esejista, Orlík, Režisér, Podnikatel, Právník apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, literatura, náboženství a křesťanství, chemie, nemoce, internet, stavebnictví, latina, cestování, počítače, různé, fyzika, kultura, nástroje, zločin a právo, zkratky, software, věda, ekonomie a ekonomika, příroda, lékařství a medicína, sport, bankovnictví, jídlo atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Přehled zkratek a akronymů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Cristiano Ronaldo football, Webové online hry zdarma, Obrázky zdarma, PC tapety pro Windows, Football, URL, Nejlepší školní testy a kvízy, doporučujeme, Státní vlaječky, prapory

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Logické, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Strategie, Stolní hry a deskovky, Karetní, parkování - parkovačky a podobně.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Oblíkačky, Vaření a smažení, online html5 hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Arkády a plošinovky, Logické hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky apod.

Keywords:Biografie známých osobností, M, č, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přání k svátku, humor, linky, pro děti, Cristiano Ronaldo football, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Tapety na PC, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oregon, Maine, Západní Virginie, Washington, Louisiana, Jižní Dakota, Idaho, Mississippi, Texas, Rhode Island, Georgie, Montana, Tennessee, Indiana, New Jersey, New York, Illinois, Kalifornie, Nebraska, Nové Mexiko, Kentucky, Oklahoma, Arkansas, Severní Karolína, Kansas, Virginie atd.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Informace, cestování, zábava i hry

černý humor, vtípky, kameňáky, fóry, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! černý humor, vtípky, kameňáky, fóry, ftipy, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, O manželství, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O ženách, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, zadarmo, weby, Gratulace a přání, R, Prapory českých měst, Webové online hry zdarma, Yasmine Bleeth, webovky, počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Dopravní značky

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Síť, cestování, zábava i hry

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Akční gamesky, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Barbie hry, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Hry s koňmi, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Omalovánky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky apod.

Hry pro kluky

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro kluky. Naleznete zde Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

černý humor, frky, vtipné texty, vtipy, fóry, vtípky

Chcete se pobavit? černý humor, frky, vtipné texty, vtipy, fóry, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Nejhranější online testy a kvízy, Superhry a hry online zdarma, Best web page, Vánoční magazín, zdroje informací, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online hry zdarma, internet, zajímavosti, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Náš tip, cestování, zábava i hry

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, týmy NHL, hudební zkratky, okresy České republiky, státy usa, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, měny, fyzikální jednotky apod.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak převést, čím zobrazit, v čem upravit, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak exportovat, jak konvertovat, kterak editovat, jak otevřít soubory těchto typů: dokumenty, komprimace dat, písma, fonty, konfigurační soubory, grafiku, video soubory, internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

PC tapety pro Windows - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. lze použít v displej, mobilní telefon, tablet, notebook, počítač, obrazovka počítače, monitor, mobil, ultrabook, phablet, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Linux Fedora, Java ME, macOS, Windows 95, Linux Mint, Windows 2000, Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Slackware. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, Formule 1, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, nature - příroda, zvířata, ptáci, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály. Stahujte ve velikostech 1280x720, 1440x960, 1600x2560, 1600x900, 2048x1536, 1366x768, 375x812, 3200x1200, 1440x900, 854x480, 1920x1200, 1152x864, 1366x1024, 1920x1080, 1280x854, 2560x1600 atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: pro dospělé, zábava, školství, Slovník pojmů Co je to?, odkazy, Přání, přáníčka, blahopřání, info, Hry pro kluky, A, Online adventní magazín, kuriozity, webové stránky, Vlajky zemí Německa,

Jeden fór na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Liverpool F.C.
Naše tipy
Arsenal Football England
Tipy na zajímavé weby
Julia Roberts
Partnerské weby
Wayne Rooney
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.