Naše tipy, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, láska, náboženství, muži, Vánoce a Advent, halloween, zvířata, zelenina, věda, nástroje a přístroje, rostliny, nápoje, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, symboly, přístroje, jídlo a nápoje, hmyz, sport, auta, osobnosti a lidé, mapy atd.

Kameňáky, fóry, vtipy, frky, vtípky, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, fóry, vtipy, frky, vtípky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O škole, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O manželství, Frky, vtipy, vtípky apod.

Informace, počítače a internet

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj apod.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, cestování, A, weby, Texty blahopřání, internet, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, zdroje informací, Online geografické testy zdarma bez registrace, Hry pro kluky, Seznam přípon a koncovek souborů

Free game online hry

Zahrajte si free game online hry . Naleznete zde Barbie hry, Auta a závodní, Omalovánky, Logické hry, Deskovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire apod.

Online vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vykrajovátka, Štěstí, Filmy, Přáníčko, Košíčky, Vánoční prostírání, Vánoční svícen, Písnička, Jmelí, Sněhová vločka, Sněhulák, Desktop, Korálky, Kapr, Betlém, Pro děti, Monitor, Atmosféra, Vídeňský punč, Zima, Vánoční hvězda, Štóla, Jmenovky, Pokrmy, Vánoční ubrusy, Lego, Schleich, Jingle Bells, Silvestr, Květiny, Pastýř apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Síť, počítače a internet

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, žurnalisté a novináři, historie, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, zločin a právo, vlastnosti, osobnosti, národnost, věda, herectví, herci a herečky, psychologie, profese a zaměstnání, politici, sport, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, filozofie, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, státní správa atd.

Keywords:Prapory českých měst, linky, pro dospělé, odkazy, Vlajka Bavorska, zadarmo, zábava, Biografie slavných osobností, Přání k jmeninám, zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, URL

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Animace, Strategie, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Pro dívky, Adventury, Karetní hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak spustit, jak importovat, čím prohlížet, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit soubory následujících typů: hudební audio soubory, video soubory, písma, fonty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Nejlepší online hry zdarma

Zahrajte si nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Závodní, Sportovní, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Velikonoční hry, Logické, Klasické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Karetní a podobně.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Seznam zkratek a akronymů, počítače, Celebrity, herečky, zpěvačky, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, info, Co je to GFE?, volný čas, webové stránky, Nej hry online, Vánoční web

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Náš tip, počítače a internet

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v tablet, ultrabook, PC, notebook, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, mobil, phablet, displej, monitor a pro operační systémy Windows Me, OSX, macOS, Java ME, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows NT, Windows 2000, Windows 7. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, flóra, stromy, fantasy, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, nature - příroda, ptáci, armáda, válka, zbraně, květiny, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, Formule 1, vesmír, kosmos, motorky, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 1800x1440, 375x667, 2160x3840, 1536x2560, 375x812, 854x480, 1080x1920, 800x600, 320x568, 2560x1920, 1152x768, 2560x1440, 1366x768, 1280x768, 1600x1200, širokoúhlé 1366x768 atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, kuriozity, Free game online hry, Kim Kardashian, školství, zeměpis, Staré hry online, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, č, Full HD wallpapery ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Pro dívky, Postřehové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Adventury, Sportovní hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Animace, Logické hry, Strategie, Závody aut a tak dále.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytištění, Pastýř, Rostliny, Adventní neděle, Vinná klobása, Wallpaper, Dárky, Strom, Vánoční stromeček, Vánoční kaktus, Keramika, Koledy, Křesťanství, Štědrý večer, Osvětlení, Bůh, Slámový adventní věnec, Patchwork, Špalda, Vídeň, Tiskárna, Omalovánky, Šišky, Adventní kalendář, Vánoční stromek, Filmy, Plzeň, Jmenovka, Ohňostroj, Lindt, Vánoční tapety apod.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Vlajky států USA, Dopravní značky, Kliparty pro Office, Slovník pojmů Co je to?, Canada Flag, Státní prapory všech států, Nejlepší školní testy a kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky amerických států USA, odkaz, humor, Online tetris hry zdarma,

Jeden fór na závěr. Vtip Jágr: „Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Computer games
Naše tipy
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Karl Marx, Adam Smith
Doporučené odkazy
Grunge hudební rockový styl
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.