Naše tipy, technika, zábava, informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Svatý, Lord, Olympijští vítězové, Archivář, Dabérka, Druhá světová válka, Washington Capitals, Husité, Ministr, Vojevůdce, New York Rangers, Němci, Rakousko-Uhersko, Prezidenti, Architekt, Pop, Vládce, Hokej, Slováci, Romantismus, Kněz, Charta 77, Zpěvačky, Zpěvák, Producent, Sebevražda, Válka, Herečka, Atentát, Boston Bruins, Esejista, Nobelova cena, Florida Panthers, Česká královna, Habsburkové, Američan apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Colorado, Virginie, Wisconsin, Tennessee, Florida, Mississippi, Nevada, Arizona, Oregon, Maryland, Jižní Karolína, Missouri, New York, Západní Virginie, Washington, Massachusetts, Kalifornie, Michigan, Delaware, Arkansas, Maine, Kansas, New Hampshire, Ohio, Nebraska, Montana atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Staré hry online

Zkuste staré hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Dopravní značky, pro děti, Biografie slavných osobností, Vlajky měst jihočeského kraje, Slovník pojmů Co je to?, webovky, Online testy zdarma, Celebrity, herečky, zpěvačky, Online vánoční webzine, pro dospělé, zábava, Přehled souborových přípon

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií účetnictví, zkratky, jídlo, náboženství a křesťanství, chemie, stavebnictví, psychologie, ekonomie a ekonomika, technika, zločin a právo, český jazyk, různé, matematika, filozofie, cestování, internet, sport, hardware, nástroje, latina, počítače, lékařství a medicína, fyzika, školství atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Informace, technika, zábava, informace

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak konvertovat, jak otevřít, jak exportovat, v čem upravit, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, jak importovat, v čem spustit, jak přehrát soubory těchto typů: písma, fonty, internet a web, konfigurační soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, spustitelné soubory, video soubory, hudební audio soubory, komprimace dat apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Akční gamesky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Oddechové hry, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Logické hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Keywords:kuriozity, zdroje informací, F, cestování, Tapety na plochu zdarma, Webové online testy zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zajímavosti, Jmenovky na vánoční dárky ke stažení a vytištění, Webové online testy zdarma, tipy, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, auta, věda, nástroje a přístroje, květiny, symboly, zelenina, mapy, sport, muži, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, rostliny, ovoce, hudba, dopravní prostředky, hmyz, přístroje, halloween, zvířata, ptáci, Vánoce a Advent atd.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Náš tip, technika, zábava, informace

černý humor, ftipy, fórky, anekdoty, kameňáky, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, ftipy, fórky, anekdoty, kameňáky, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, kameňáky, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, černý humor apod.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Fóry, frky, černý humor, vtípky, fórky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Fóry, frky, černý humor, vtípky, fórky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O škole, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, O Somálcích, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Frky ze života apod.

Klíčová slova: volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky všech zemí světa, č, R, Biografie známých osobností, Kyrgyzstan, Kliparty pro Office, počítače, Prapory regionů a království, Tapety na PC

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Maršál, Básníci, Česká královna, Zpěvačky, Čech, Herečka, Fotograf, Ministr zahraničí, Olympijský vítěz, Faraon, Imitátor, Novinář, Country, Sebevražda, Voják, Brno, KHL, Žhavé výstřely, Diplomat, Komunisté, Dallas Stars, Lord, Egypt, Vůdce, Hudba, Poslanec, Ital, Císař, Filozof, Politik, Ministři, Rock ‚n‘ Roll, Životopis, Washington Capitals, Zpěvačka, Boston Bruins apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Síť, technika, zábava, informace

Aforismy, přísloví, rčení, výroky, moudrosti, hlášky, bonmoty

Citáty slavných, Aforismy, přísloví, rčení, výroky, moudrosti, hlášky, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o víře, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o zlu, citáty o manželství od různých známých osobností.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Klíčová slova: Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Státy a jejich prapory, info, Vánoční dekorace a doplňky, Superhry a hry online zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, internet, Slova vánoční koledy Nesem vám noviny, Online adventní magazín, doporučujeme, multimédia

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, herci a herečky, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Maršál, Básníci, Česká královna, Zpěvačky, Čech, Herečka, Fotograf, Ministr zahraničí, Olympijský vítěz, Faraon, Imitátor, Novinář, Country, Sebevražda, Voják, Brno, KHL, Žhavé výstřely, Diplomat, Komunisté, Dallas Stars, Lord, Egypt, Vůdce, Hudba, Poslanec, Ital, Císař, Filozof, Politik, Ministři, Rock ‚n‘ Roll, Životopis, Washington Capitals, Zpěvačka, Boston Bruins apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, Antarktidy apod.

Klíčová slova: školství, Pozadí na tablet, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy, Textová přáníčka a obrázky k svátku, zadarmo, výukové pomůcky, zdarma, webové stránky, Hry pro dívky online, Staré hry online, Ježíš Kristus,

Jeden fór na závěr. Vtip Bolest ucha: "Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"

Další odkazy:

Naše tipy
Sharon Stone
Partnerské weby
Vymalovánky k tisku
Tipy na zajímavé weby
Půjdem spolu do Betléma
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.