Dále doporučujeme, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: pro dospělé, B, tipy, Full HD wallpapery ke stažení, Obrázky ke stažení na plochu, Webové online testy zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Staré hry online, Zlatan Ibrahimović, Slovník pojmů Co je to?, linky, Přehled zkratek a akronymů, Wallpapers na plochu PC

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Střílečky, Akční hry, Sportovní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Strategie, Závody aut, Hry pro děti, Adventury, Logické hry, Animace, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam přípon a koncovek souborů, multimédia, webovky, Online omalovánky, kuriozity, Pozadí na plochu PC, Vše o Vánocích, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, výukové pomůcky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Státní prapory všech zemí

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Závodní, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, parkování - parkovačky, Klasické, Oddechové, Bojové online gamesy, Karetní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Pro dívky a podobně.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Pozadí na plochu PC - wallpapery na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu PC. můžete využít v monitor, smartphone, notebook, obrazovka počítače, mobil, displej, ultrabook, PC, mobilní telefon, phablet, tablet a pro operační systémy Windows Me, Red Hat Linux, FreeBSD, Windows 7, Java ME, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Windows 95, Windows 10, Windows 98, Linux Xubuntu. Full HD wallpapery ke stažení jsou rozdělené kategorií: květiny, armáda, válka, zbraně, fantasy, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, ptáci, Rally, závody aut, free wallpapers, tenisté a tenistky, motorky, Formule 1, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte v rozlišení 1680x1050, 2560x1600, 1280x960, 4800x1200, 1152x768, 1200x1920, 1280x854, 1366x768, 1920x1440, 1600x900, HD 1280x720, 1024x600, 1080x1920, 1440x2560, 1280x1024, 768x1024 atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: humor, zadarmo, internetové stránky, Vlajky francouzských regionů, Kliparty pro Office, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, volný čas, Texty přáníček k svátku podle jmen, cestování, Super online hry zdarma, A, Seznam zkratek a akronymů

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak převést následující typy souborů: konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, video soubory, grafiku, koncovky souborů apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: matematika, český jazyk, latina, cestování, kultura, software, školství, počítače, internet, rostliny, chemie, věda, zkratky, stavebnictví, nápoje, fyzika, ekonomie a ekonomika, jídlo, filozofie, bankovnictví, příroda, technika, zločin a právo, různé atd.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Vtipy, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtípky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipy, fórky, vtipné texty, kameňáky, vtípky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, kameňáky, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, černý humor, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Superhry a hry online zdarma, doporučujeme, Vlajka Dominikánské republiky, Webové online testy zdarma, Superhry a hry online zdarma, Životopisy osobností, Obrázek Těhulky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, weby, Free game online hry

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak převést následující typy souborů: konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, video soubory, grafiku, koncovky souborů apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Oklahoma, Severní Karolína, Washington, Ohio, Jižní Karolína, Virginie, Jižní Dakota, Vermont, Colorado, Mississippi, Delaware, Rhode Island, Pensylvánie, Indiana, Texas, Oregon, Wyoming, Illinois, Havaj, Michigan, New Jersey, Aljaška, Nové Mexiko, New Hampshire, Minnesota, Maine atd.

Anekdoty, kameňáky, ftipy, fórky, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Anekdoty, kameňáky, ftipy, fórky, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné hádanky, vtipné citáty, černý humor, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Super online flash hry, internet, pro děti, ú, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Thailand, Dopravní značení, zdroje informací, zábava, info, počítače, URL, Internet prostitution,

Jeden fór na závěr. Vtip Závislost: Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Další odkazy:

Partnerské weby
Nicole Kidman
Naše tipy
Online hry zdarma
Tipy na zajímavé weby
Madonna
Doporučené odkazy
Kde koupit levné letenky?
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.